Bahçelievler Halı yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimizin yorumlarını önemsiyor ve kendimizi her daim yeniliklere açık duruma getiriyoruz. Bizim işimiz halı yıkamaktan öteye, piyasada  güzel ve kaliteli bir izlenim bırakmak ve adımızdan her daim iyi bir şekilde bahsedilmesini sağlamaktır. Daha önce bizimle çalışmış ve memnun kalmışsanız, aşağıdaki mesaj kutusundan güzel düşüncelerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

22 Replies to “Bahçelievler Halı Yıkama Müşteri Yorumları”

  1. Halı yıkama gerçekten çok önemli bir konu ve işinin ehli olmayan kişiler teslim ettiğimiz halıları zayi edebiliyor. İşinizde kolaylıklar dilerim.

  2. Evimdeki step marka özel halıları yıkattım, önceden bir kaç halı yıkama firmasına vermiştim pek beğenmemiştim. Burası bugün evime teslim etti, ilk günkü gibi olmuş teşekkürler.

  3. Bahçelievler’de hakkını veren tek firma diyebilirim. 2 halı gönderdim ve halıları teslim aldığımda sonuç muhteşemdi. Halılarım tertemizdi. Teşekkürler.

  4. Halılarım çok hızlı yıkandı. ve en önemlisi diğer halı yıkama firmalarının çıkaramadığı lekeleri siz çıkarmışsınız Teşekkürler.

  5. Öncelikle güler yüz ve müşteri memnuniyeti konusuna değinmek isterim , bu konuda gerçekten ilk kez bu kadar memnun kaldım diyebilirim . Yapılan işte kusursuz olunca belirtmeden geçemedim . Teşekkür ederim , çevremdeki herkese tavsiye edeceğim .

  6. Halıların içine sinen ve gözle görülmeyen lekeler vardır çoğu halı yıkama firmaları bunu göz ardı etmekte detaylı titiz yıkamayı yapmazlar sizin firmanızın bu konuda hassas olduğuna değinildi.. Başarılar.

  7. Bahçelievler çevresinde halı yıkama konusunda kesinlikle eşsiz bir hizmet ve son derece temizlenmiş bir şekilde geri aldığımız halılar ile memnun kaldığımız firma. tavsiye ederim. Halı, yollukların yerinden alınıp, temizlenip geri teslim edilmesi yanında yerinde koltuk yıkama hizmeti de sunuyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir